Preskočiť na obsah
Donau Edge

Odborné a poradenské služby

Donau Edge s.r.o.

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Sídlo
Bratislava - Lamač
Od roku
2020
IČO
53 425 758

Donau Edge

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Bakošova 4549/46, 841 03 Bratislava - Lamač
Na trhu od
14. novembra 2020
IČO
53 425 758
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Firma v číslach

5
rokov na trhu
2020
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Donau Edge

Spoločnosť Donau Edge s.r.o. má sídlo na adrese Bakošova 4549/46, 841 03 Bratislava - Lamač. Zapísaná je od 14. novembra 2020 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti tvorí 7 položiek, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, vedenie účtovníctva a administratívne služby.

Základné údaje

Obchodné meno
Donau Edge s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
53 425 758
DIČ
2121365301
Dátum vzniku
14. novembra 2020
Sídlo
Bakošova 4549/46, 841 03 Bratislava - Lamač
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 148749/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Donau Edge zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Vedenie účtovníctva

  • Administratívne služby

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Donau Edge s.r.o.?

Sídlo je na adrese Bakošova 4549/46, 841 03 Bratislava - Lamač.

Čím sa Donau Edge s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vedenie účtovníctva; administratívne služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Aké je IČO – Donau Edge s.r.o.?

IČO je 53 425 758, DIČ 2121365301.

Kedy vznikla Donau Edge s.r.o.?

Vznik: 14. novembra 2020. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Bakošova 4549/46 841 03 Bratislava - Lamač

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Donau Edge s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese donau-edge.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.